Opublikowano:

Jak dbać o kwiaty cięte?

Większość kobiet uwielbia otrzymywać kwiaty, które nie tylko ożywiają wnętrza mieszkania, ale przede wszystkim ich piękny zapach wprawia niejednego domownika w dobry nastrój. Jednak jest jeden problem z kwiatami ciętymi, a mianowicie kwiaty te nie są trwałe. Jak zatem sprawić by otrzymane kwiaty jak najdłużej gościły w domach i cieszyły oko obdarowanej osoby?

Czytaj dalej Jak dbać o kwiaty cięte?

Opublikowano:

Jak dobrać wazon do kwiatów?

Prawie każda kobieta dostaje kwiaty, które chce z dumą wyeksponować w widocznym miejscu swojego mieszkania, ale sa też takie panie ktore nie potrafia wyobrazić sobie swoich wnętrz bez świeżych kwiatów. Dlatego też chcąc ozdobić mieszkanie za pomocą świeżych, ciętych kwiatów nie można zapomnieć o odpowiednim wazonie dla nich. Czytaj dalej Jak dobrać wazon do kwiatów?

Opublikowano:

O czym powinno się wiedzieć wręczając kwiaty?

Kwiatami mozna obdarować każdego i to zarówno bez okazji na przykład jako wyraz sympati, czy życzliwości, jak i z okazji imienin, urodzin , Dnia Kobiet, Dnia Matki, z okazji ślubu i wiele , wiele innych. Jednak kupując kwiaty należy pamiętać o kilku szczegółach, a mianowicie jakie kwiaty i w jakiej ilości. Czytaj dalej O czym powinno się wiedzieć wręczając kwiaty?